Ayrıntılı Bilgi İçin Bize Ulaşın
0322 441 16 41
 
 
İletişim
 
   
     
  Devam Eden Projelerimiz  :   
     
     
 

Biz Kimiz ?

         2007 yılından bu yana İnşaat sektöründe faaliyetine devam etmekte olan AG İZOLASYON İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ,kuruluşundan bu yana bilgi ve birikimleri,uzman teknik kadro ve kalifiye çalışanlarıyla sürekli değişimin ve gelişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır. Kalite,hız ve müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan firmamız her çalışanı ile ülkesine,insanına ve çevresi ne hizmet etmekten gurur duymaktadır.

           Bugüne kadar yurt içinde sanayi yapıları, hastane, okul, konut ticari yapılar,çelik konstrüksiyon fabrika ve depo binaları,uzay kafes mimari yapılar çatı ve cephe kaplamaları,soğuk hava depoları proje ve imalatları konularında faaliyetlerini sürdüren AG İZOLASYON, tasarımdan,uygulamaya tüm hizmetleri vermektedir. Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda,en düşük maliyet ve en yüksek kaliteyle tamamlar ve kalıcı eserler yaratırız.

           Ülkemizin güçlü inşaat sektörü ihtiyacını karşılarken,uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğini ispatlar,her koşulda üretime katkıda bulunur,kaliteli iş yapar her yönden bize güven duyulmasını sağlarız.Özel karakter de,teknik özellikleri ağırlıklı zor ve ince işleri üstlenebilir,her yaptığımız işin bir öncekinden daha kaliteli olmasını başarır,yapılan yatırımların çağdaş dünya standartlarına ulaşmasına artı değer katarız.
                 
                 
 
     
     
 
 
 
     
   
     
 
 
Adres:Küçük Dikili Turhan Cemal Beriker Bulvarı No : 48 Sa-Sa Fabrikası Karşısı Seyhan / Adana
Telefon : 0322 - 441 16 41 Fax: 0322 - 441 22 16 E-Mail: info@agizolasyon.com